niedziela, 1 czerwca 2014

BARDZO WAŻNA INFORMACJA +ZWIASTUN

Nie wiem czy już wiecie, więc jeśli nie wiecie to się dowiecie zaraz. Boże... jak to głupio brzmi xD
Mój blog został nominowany do bloga miesiąca maj. Nadal w to nie wierzę, bo było zgłoszonych mnóstwo o wiele lepszych blogów niż mój i cóż... nie sądziłam, że spośród tych wszystkich blogów wybiorą akurat mój. Nie od dziś wiadomo, że mam niską samoocenę i mimo, że podoba wam się to jak piszę, ja i tak uważam, że robię to słabo. Jeśli chcecie trochę podbudować mi moją samoocenę i podoba wam się to opowiadanie, moglibyście zagłosować na More Than Famous? Tutaj macie link: sonda.hanzo.pl/sondy,226931,95rY.html

Nie liczę, że zajmę jakieś wysokie miejsce, ale próbować zawsze można. Mam nadzieję, że nie będę ostatnia :)

A teraz zwiastun!Zwiastun nie przedstawia całej fabuły, tylko ogólny zarys i jeden z ważniejszych wątków, a będzie ich o wiele wiele więcej! I teraz jedno pytanie do was. Na podstawie zwiastuna, jak myślicie, JAKI FILM ZAINSPIROWAŁ MNIE DO PISANIA DRUGIEJ CZĘŚCI?

mała podpowiedź: odpowiedź jest w pierwszej części i zrobiłam to celowo :) Od początku tak planowałam, żeby miało to coś z tym wspólnego :)

Więc to tyle, zaraz udostępnię zakładkę "bohaterowie", którą zaktualizowałam :)

12 komentarzy:

 1. Matko !!!!!!!!! już się nie mogę doczekać 2 części !!!!!!!!!! (wyobraź sobie jak skacze z radości ) <3333333333333333333333333333333333333333333333333 / Atka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejuuu świetny zwiastun !!!!!!!!!! Błagam dodaj szybko rozdział !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) proszeeeeeee !!!!!!!!!!!! KC <33333333333333333333333333333333333 / Atka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dopiero od wczoraj czytam twoje opowiadanie
  szczerze przeczytałam wszystkie rozdziały pierwszej części
  teraz nie mogę się doczekać drugiej bo tak si "uzależniłam"
  a co do twojej inspiracji to film "i że cię nie opuszczę" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uzależniasz tym ,naprawdę.Siedzę w szkole i myślę 'jak przyjdę do domu na pewno trafię na nowy rozdział More Than Famous' Już rodzice się mnie czepiają ze cały czas na kom siedzę.A co do piosenki w zwiastunie kocham ją znałam ją już wcześniej i właśnie robię zwiastun na swojego i też tak myślałam żeby ją wykorzystać ale teraz to już sama nie wiem.Kocham cie za to jak piszesz <3 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już głosowałam na twoim drugim blogu Help me (if you can) mam nadzieję że wygrasz.Proszę cię bardzo dodaj nowy rozdział drugiej części bo już się doczekać nie mogę.

   Usuń
 5. Uzależniłam się od Twojego opowiadania, chociaż znalazłam je dopiero wczoraj. Przeczytałam wszystkie rozdziały i chce więcej!
  Zwiastun genialny, zrobiłaś mi apetyt na kolejne rozdziały. Nie mogę się już doczekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No, no, no Emily. Ja to Ci żyć nie dam! Może skończę z pisaniem, ale czytać zawsze będę. Nie cierpię książek, kocham blogi! Fucking Logic! Nie wiem jaki film Cię zainspirował, ale chce go zobaczyć XD Dawaj mi już drugą część, bo się uzależniłam. Masz mój głos, jak ja bym chciała pisać tak dobrze jak Ty ;-; Żeby aż mieć nominacje! Kocham Cię, no! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeczytałam wszystkie rozdziały w jeden dzień! Śmiało mogę powiedzieć, że się uzależniłam, ale to chyba dobrze bo to opowiadanie jest...NIESAMOWITE!
  Chcę drugą część :D Nie mogę się doczekać <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobra oficjalnie sie przyznaje czytałam pierwszą część przez całą dzisiejszą noc ale za cholerę nie pamiętam czy był tam jakiś film jedyne co mi do głowy przychodzi to "I że cię nie opuszczę"

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak się nazywa piosenka w tle?

  OdpowiedzUsuń
 10. "I że Cie nie opuszczę" ? <3333 kocham *.*

  OdpowiedzUsuń